Wiadomości na temat złej podróży

Wiadomości na temat złej podróży opublikowane są na stronie w wyjątkowo przystępny sposób a także wyczerpują one tematykę w 100%. Z tego powodu jeżeli ktokolwiek chciałby się świetnie zorientować, to ma gwarancję, że to może uzyskać. Zła podróż to określenie na wywołujące przerażenie lub ciężkie epizody po spożywaniu substancji psychoaktywnej. Często odczucia te powstają po LSD. Mogą wtedy pojawić się: omamy lub napady o podłożu lękowym różnego stopnia.

Zwykle bad trip pojawia się u spożywających narkotyki, jacy nie mają wiele przygód powiązanych z konkretną substancją. Jeśli mają natomiast sami w sobie napięcia o charakterze emocjonalnym związane z problemami dnia codziennego, to pojawi się o wiele większe prawdopodobieństwo, że właśnie u nich pojawi się bad trip. Dodatkowo wydarzenie to może być efektem niewłaściwego set and setting, a więc niewłaściwego nastawienia psychicznego, niesprzyjających okoliczności albo złego przeżycia pod wpływem psychodelików. Set w tym wypadku znaczy kondycję psychiczną, nastrój, rozmyślania a także plany, a setting to komplet czynników, jakie dostarczone są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one pochodzić na równi od osób, jak i od miejsc. Z tego powodu, nie warto brać substancji psychoaktywnych, kiedy nie czujemy się pozytywnie w określonym otoczeniu. Jeśli ktokolwiek zmaga się z jakimkolwiek, nawet najmniejszym niepokojem, to także musi zastanowić się, czy nie przyjmować substancji w innym przedziale czasowym. Nie warto bowiem ulegać opinii grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz