Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Usługi profesjonalnego cięcia w betonie

Metoda diamentowa stosowana do wykonywania cięć w betonie wykorzystywana jest przez firmę EL – JOT. Jako że jest to technika wyjątkowo efektywna, to wszystkie wiercenie w żelbetonie zielona góra wykonywane są szybko, bez zabrudzeń i z stuprocentową dokładnością. Z użyciem tej metody odwierty mogą zostać wykonane na sucho i na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Zwykle eksperci robią odwierty do jednego metra. Jeżeli klient zgłosi zapotrzebowanie na zrobienie większego odwiertu, to metoda pracownicza dostosowana jest na spersonalizowanych regułach.

Wiercenie metodą diamentową na sucho najczęściej dobierane jest wtedy, kiedy budowa jest już zakończona, lecz należy się dostać pod powłokę betonu. Zlecenia dotyczą wtedy: pobierania próbki z gruntu, wykonywania otworu w stropie oraz w ścianie betonowej, wykonywania przewiertów instalacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowaniu obiektów, przygotowania otworu pod kotwy w fundamentach a także pomiaru grubości elementu wykonanego z betonu.

Obróbka betonu w innowacyjny sposób pozwoli na prędkie tempo pracownicze oraz nie domaga się angażowania specjalnego pracownika. Narzędzia diamentowe firmy MAXIMA przebiją się przez beton bez żadnego problemu, nie wywołując pojawienia się pyłu. Wycena dla każdego zlecenia ustalona jest indywidualnie. Zleceniodawcy, którzy się tutaj zapisują mają możliwość liczyć na pocięcie oraz wiercenie w betonie na sucho oraz na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]