Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Tapety 3D – czemu cieszą się takim zainteresowaniem

Jeszcze niedawno liczne osoby twierdziły, że klasyczne tapety powoli tracą bytu na rzecz innych wykończeniowych materiałów. Faktycznie w pewnym momencie taka sytuacja miała miejsce, Lecz wszystko uległo zmianie dzięki opracowaniu technologi druku fototapet. I nagle okazało się, że da się mieć na ścianie w zasadzie dowolne zdjęcie czy motyw, bez ograniczania się do nijakich wzorów czy jednolitego koloru.

Aktualnie w sklepach oferujących takie produkty klienci do dyspozycji mają od kilkuset tysięcy do nawet kilku milionów dostępnych wzorów, co oznacza że możliwości w tym względzie są praktycznie nieograniczone. Wśród nich zwiększająca się ilość to fototapety 3d, które z uwagi na swój wygląd i właściwości są chętnie wybierane. Mogą być one użyte we wszystkich wnętrzach, może to być zarówno obszerny salon czy pokój, jak również wąski przedpokój czy kuchnia.

Dobierając w odpowiedni sposób motyw można optycznie powiększyć dane pomieszczenie, nadać mu głębi i wyrazu, co byłoby niemożliwe przy innych metodach wykończenia. Technologia druku pozwala na bardzo realistyczne odzwierciedlenie kolorów i motywów, dzięki czemu całość sprawia bardzo realistyczne wrażenie. Aranżacyjne możliwości są bardzo duże. Tapety 3d naklejać można na pełną ścianę albo jedynie jej niewielki fragment, wiele osób decyduje się na kilka różnych wzorów, oddzielając w ten sposób różne części pomieszczenia. Ważne będzie to, że przy prawidłowym wykonaniu kolory utrzymują się przez długie lata, i przez ten czas nie będzie potrzebna wymiana tapety.

Decydując się na takie rozwiązanie trzeba pamiętać, że trzeba się będzie do tego należycie przygotować. W pierwszej kolejności ważne jest, żeby dokładnie zmierzyć wszystkie ściany, na których fototapety mają być naklejane. Otrzyma się je w formie przyciętych pasków, zgodnie z tym co zostanie podane przy zamawianiu. Dużą uwagę należy też zwrócić przy samym montażu. Poszczególne paski przyklejać bowiem trzeba w dobrej kolejności, pilnując przy tym aby dokładnie dopasować wzór.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]