Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z instruktorem mają miejsce na terenie całego kraju. Dobrze będzie sprawdzić, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest kwota za skok. Kiedy ktokolwiek zdecydowany jest na skakanie ze spadochronem, to może natychmiast doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Najważniejsze informacje podane są również na stronie internetowej.

Spadanie spadochronem to wydarzenie nie do porównania z żadnym innym i kiedy tylko klient ma takie życzenie, to musi się zdecydować. Prędkość przekracza wówczas dwieście km na godzinę. Można zobaczyć zatrzymujące dech w piersiach krajobrazy, jak i poczuć adrenalinę w czystej formie. Głównie natomiast jest to idealna zabawa, jakiej z pewnością przez dłuższy czas nie da się zapomnieć. Imponujące kwalifikacje instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w jakim instruktor skacze wspólnie z klientem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast doczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do czterech tysięcy m, w zależności od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otworzeniem spadochronu i przed tym jak wykonany jest skok spadochronowy wrocław klient jest na szkoleniu. Skok trwa od 35 do pięćdziesięciu pięciu s. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset metrów, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej 5 do 10 minut. Klient ma wtedy sposobność do spróbowania osobistego sterowania przelotu spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz