PROFIXIT: rzetelna naprawa przenośnych komputerów osobistych

PROFIXIT to firma mająca do zaoferowania profesjonalny serwis laptopów. Nie ma znaczenia, czy klient robi użytek z notebooka do zabawy, do uczenia się, czy do pracy. Może liczyć na to, iż sprzęt zostanie zreperowany jak najszybciej i adekwatnie z jego życzeniem. Dlatego tak dużo osób kieruje się właśnie tu, bo mają świadomość, iż będą obsłużone bezzwłocznie a także że po awarii nie będzie śladu. Reparacje obejmują laptopy od różnych wytwórców, zarówno w wersji starej, jak i gdy chodzi o wersje nowe. Firma funkcjonuje w Zielonej Górze, lecz umożliwiona jest też szansa przesyłki na terenie całej Polski.

Każdorazowo cennik reparacji razem z diagnozą są nieodpłatne, co sporo osób ceni szczególnie, gdyż nie muszą się o te sprawy bać. Właściciele laptoptów mogą liczyć na naprawy sprzętu od marek przykładowo takich jak: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Zwykle pad ps4 naprawa dotyczy: zmiany matrycy, zmiany dysku z przenoszeniem danych, zmiany wentylatora, zmiany gniazda zasilania, zmiany klapy matrycy, wymiany obudowy, zmiany baterii, zmiany portu HDMI, zmiany klawiatury, wymiany albo uzupełnienia pamięci RAM, zmiany układu skalującego HDMI, wymiany ramki, wymiany kamery, zmiany procesora, wymiany past termoprzewodzących i termopadów, usuwania awarii powiązanych z elektroniką, usuwania awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, czy wymiany płyty głównej. Dodatkowo, będąc zdecydowanym na skorzystanie ze świadczeń serwisu PROFIXIT można liczyć na zainstalowanie systemu razem z przeniesieniem ważnych informacji z innego notebooka a także na czyszczenie notebooka.

Za każdym razem zakres świadczeń jest omówiony w sposób spersonalizowany. Klienci serwisu mogą również liczyć na rady branżowe, odnoszące się do tego, w jaki sposób skorzystać z notebooka w dalszym czasie, by nie dochodziło do jego kolejnego zniszczenia. Informatycy zajmują się nie tylko reparacją uszkodzeń mechanicznych, ale też robią przeglądy laptopów od rozpoznawalnych wytwórców.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz