Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Pierścionki diamentowe spersonalizowane

Pierścionki diamentowe spersonalizowane robi firma QUEEN DIAMOND. To opcja dla tych osób, które chcą posiadać pierścionek zrobiony dokładnie tak, jak tego oczekują. Każdy z projektów jest precyzyjnie wykonywany przez wykwalifikowanych jubilerów i to w taki sposób, jak wymagają tego kupujący. Z tego powodu specjaliści ukierunkowani są na wszystkie wizje. Klienci będąc zdecydowanymi na spersonalizowany pierścionek z diamentem mogą decydować o: wyglądzie brylantu, kolorze złota, ilości oraz właściwościach kamieni szlachetnych.

Wykonanie zamówienia z tego zakresu to od dwóch do 14 dni roboczych. Wystarczy przesłać do firmy szkic albo fotografię ulubionego pierścionka, a złotnicy wykonają projekt 3D. Po jego akceptacji przez klienta, firma będzie zajmować się realizacją. Można również decydować się na grawer, co jest dostępne bezpłatnie.

Oferta firmy jest obszerna, z kolei jeżeli ktoś chciałby mieć projekt spersonalizowany, to może spodziewać się, iż zostanie on dla niego wykonany. To przykładowo idealne rozwiązanie kiedy ktokolwiek chce wręczać wyjątkowy pierścionek zaręczynowy albo pierścionek dla bliskiej osoby w ramach prezentu urodzinowego. Luksusowe pierścionki z diamentem QUEEN DIAMOND są wybierane przez osoby, którym zależy na tym, by kupować wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby wysokiej wartości użytkowej. W ofercie dostępne są też kolczyki oraz zawieszki. Z tego powodu można tu zamawiać parę wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Komentarz

  • Post Author
    Halina
    Posted 28/09/2023 at 12:47

    +Reklama+

    W każdym salonie jubilerskim oferuje się usługę dostosowania rozmiaru pierścionka do palca. Dzięki temu masz pewność, że pierścionek będzie idealnie dopasowany i komfortowy w noszeniu. Warto zaznajomić się takimi usługami, kiedy pierścionek zgierz nie leży dobrze na palcu

Dodaj komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]