Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Kłopoty z płodnością i potencją u facetów – czy są jakieś sprawdzone farmaceutyki?

Bezpłodność pomału staje się określana chorobą społeczną, jaka jest niestety nie prosta w diagnozowaniu. Większa część schorzeń daje objawy, na przykład zaczerwienie, ból lub opuchliznę, jakkolwiek niepłodność przebiega bezobjawowo. Rozpoznać ją wolno wyłącznie po uskutecznieniu szeregu kompleksowych badań, na które zresztą zgłasza się coraz więcej facetów w wieku od dwudziestu do trzydziestu kilku lat. U wielu panów pragnienie bycia ojcem jest niesłychanie silne, niemniej jednak kiedy przez lata wytęsknione dziecko ciągle nie pojawia się na świecie, w owym czasie zaczynamy wyszukiwać pomocy.

Bazowym oraz zwykle wykonywanym badaniem jest bezsprzecznie badanie nasienia, które pozwala już na wstępne ustalenia co do płodności. Niepłodność może być powodowana przez dużo rozmaitego rodzaju elementów, jednak większość z nas nie zdaje sobie sprawy, co do tego problemu może się przyczyniać. Tymczasem może być ona wywoływana nawet przez nieprawidłowy styl życia i częste sięganie po używki. Z reguły jednak przyczyny bezpłodności są trochę poważniejsze.

Najczęstszymi przyczynami niemożności zostania ojcem są uszkodzenia jąder oraz zaburzenia jakości plemników lub też potencja – tutaj pomoże lek środki na potencję. Jądra mogą pozostać uszkodzone zarówno na skutek przebytych chorób, jak oraz na skutek innych składników. Świnka, rzeżączka czy żylaki powrózka nasiennego – to tylko parę przykładów schorzeń, które mogą być podstawą niepłodności. Tudzież zła jakość plemników w większości wypadków utożsamiana jest z niewłaściwym trybem życia, nadużywaniem alkoholu, zażywaniem środków narkotycznych. Niejednokrotnie do niewystarczająco słusznej jakości plemników przyczyniają się również zażywane lekarstwa (w głównej mierze te akceptowane regularnie) i wiek powyżej czterdziestu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]