Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Główne wiadomości w temacie szałwii białej

Właściwości o charakterze leczniczym białej szałwii zostały już wiele lat temu potwierdzone naukowo. Można o nich przeczytać też na witrynie GoldenTeacher. Zioło to działa przeciwutleniająco, a także wspomagająco w leczeniu przeróżnych schorzeń o podłożu bakteryjnym i wirusowym. biała szałwia uwalnia też jony ujemne, neutralizujące jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one powstać między innymi z pleśni lub z sierści zwierząt domowych. Z tego względu też zmniejsza ryzyko pojawienia się schorzeń związanych z układem oddechowym albo uczuleń.

Korzystny wpływ białej szałwii udokumentowany jest w wielu badaniach naukowych. Potwierdzono, że biała szałwia może okazać się pomocna w profilaktyce chorób nowotworowych. Ma też działanie zmniejszające stany zapalne a także przeciwbakteryjne. Wybrane badania ukazały też, iż w roślinie takiej znajduje się związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu a także poprawę nastroju. Jeżeli rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwalniać się od napięć i od stanów lękowych. Można także zauważyć poprawę, jeżeli chodzi o jakość snu.

W serwisie podane jest także, w jakich miejscach białą szałwię można kupić. Będą to: sklepy z ziołami, punkty sprzedaży oferujące wyroby z aromaterapii, jak i sklepy ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęczki, czyli wystarczy je umieścić w naczyniu uodpornionym na wpływ ognia oraz podpalać. Biała szałwia ma zgodnie ze stanem rzeczywistym przypisanych tak wiele cennych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]