Porady z obrębu różnych dziedzin prawniczych

Usługi z zakresu dowolnych dziedzin prawa oferuje adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek. Bardzo znaczące pozostaje to, iż poza poradnictwem adwokat zajmie się też reprezentacją zleceniodawców w sprawach. Na przykład, klienci indywidualni mogą oczekiwać na reprezentację w sprawach powiązanych z: rozpadem związku małżeńskiego, separacją, alimentacją, opiekowaniem się dziećmi, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, albo sprawami powiązanymi z przemocą w rodzinach. Adwokat Tarnów podchodzi do wszystkich interesantów rzetelnie, z zaangażowaniem oraz z empatią. Najpierw zapoznaje się z historią klienta, a później interpretuje ją z uwzględnieniem konkretnych przepisów prawniczych.

Zlecenia są przez nią potraktowane indywidualnie, a strategia postępowania jest przystosowana do potrzeb zleceniodawcy. Dlatego tak ważna jest pierwsza rozmowa. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą sumienną, czyli zajmuje się też opracowaniem stosownej dokumentacji dla wszystkich spraw, wypełniając teczkę systematycznie. Zakres świadczeń prawniczych, z których można korzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Do kancelarii w Tarnowie kierują się zarówno klienci prywatni, ale też klienci biznesowi. Udzielanie rad z zakresu prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa najczęściej wybierana.

W głównej mierze jest to doradztwo w sprawach związanych z rozwodami, separacją, podziałem majątku a także przyznaniem alimentów. Oczywiście, ma miejsce także reprezentacja klientów w sprawach o separację i o rozwód, a także w celu ustalenia opiekowania się nad potomstwem, władzy rodzicielskiej, czy adopcji. Klienci, jacy do tej pory byli zdecydowani skorzystać z świadczeń są zadowoleni, a biuro adwokat Tarnów ma wyłącznie pozytywne rekomendacje.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz