X

Nowoczesne sposoby podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentów jako domena przedsiębiorstwa Wecker

Iniekcje geotechniczne wykonywane przez zakład Wecker eliminują potrzebę skorzystania z cięższego sprzętu Jest to wzmacnianie posadzek przeprowadzane zgodnie z ustaleniami odnośnie tego, co jest oczekiwane w wyznaczonym obiekcie. Jeżeli planowane jest wzmacnianie posadzek, to ważne jest ustabilizowanie całości. Wszystkie przewierty wykonywane podczas czynności jakie obejmują podbicie posadzki mają średnicę od dziesięciu milimetrów. To zapewnia małą ingerencję w przestrzeń. Nie muszą być przesuwane elementy umeblowania, elementy wyposażenia, urządzenia lub stany w magazynie.

Wzmacnianie gruntu sprawdzane jest z użyciem laserów i wszystko dopasowane jest indywidualnie, szczególnie w przypadku trudnodostępnych miejsc. Prace zrealizowane są szybko, bez konieczności wprowadzenia cięższych maszyn. Z domu lub z obiektu można skorzystać bezzwłocznie, kiedy inżynierowie skończą prace.

Ze względu na to że etap wzmacniania gruntów oraz ich podwyższania jest pod kontrolą przy użyciu laserów, nie trzeba się obawiać, że cokolwiek zostanie zrobione niedokładnie. Prace zrobione są w krótkim czasie oraz w higienicznych warunkach. Metody pracy są nie tylko szybkie, ale też nie sprawiają problemów, wobec czego nie zaburzą rytmu dnia zleceniodawców. Pracownicy z Wecker po ukończeniu wszystkiego zajmą się także posprzątaniem. Dlatego klienci nie muszą myśleć o niczym, co jest powiązane z realizacją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Weronika Kucz:
Related Post