Jak wyszukać pomoc drogową gdy przytrafi się awaria lub stłuczka

Niespodziewana awaria czy stłuczka zdarzyć się mogą na ulicy każdemu. Nawet jeśli się jeździ ostrożnie, to zawsze trafić można na kogoś, kto uważał nie będzie i spowoduje nieplanowane zdarzenie. Niekiedy po tego typu sytuacjach da się odjechać, lecz często pojazd nie będzie się jednak nadawał aby kontynuować podróż. W takim też przypadku należy jakimś sposobem odholować niesprawne auto, czy to pod swój dom, czy do warsztatu, w którym zostanie przeprowadzona naprawa.

Najbardziej odpowiednia do tego celu będzie jakaś sprawdzona pomoc drogowa Lublin, która szybko podjedzie na miejsce zdarzenia i później odwiezie samochód na wskazane miejsce. Obecnie spora ilość kierowców ma w ramach polisy OC również jakiś pakiet assistance, dzięki czemu ponosić oni nie będą musieli żadnych dodatkowych kosztów.

Wszystkim się bowiem zajmie ubezpieczyciel, w tym również znalezieniem kogoś, kto przyjedzie lawetą. Jednak jeżeli ktoś nie będzie posiadał assistance, to będzie musiał samemu pomyśleć o zamówieniu takiej lawety, a potem za nią zapłacić. Z tego też powodu można ze sobą mieć na taką okoliczność numery telefonów do sprawdzonych firm, bo nigdy nie wiadomo w jakich okolicznościach się przydadzą. Oczywiście zawsze można też będzie spróbować na miejscu coś znaleźć, chociaż w dużych nerwach i stresie nie zawsze będzie to łatwe. Niestety cały czas trafić można na nieuczciwych przedsiębiorców, którzy wykorzystują sytuację poszkodowanych i chcą zarobić na nich znacznie podwyższając stawki.

Z takich też powodów bardzo ważną sprawą przed poproszeniem o podjechanie jest ustalenie dokładnie kwestii finansowych. Jeśli zaproponowane stawki będą mocno odbiegać od rynkowych, to wtedy lepiej jednak poszukać kogoś innego, kto zaoferuje normalniejsze warunki. Spore znaczenie ma również, zwłaszcza zimową porą czas, po którym tania laweta Lublin może dojechać na miejsce zdarzenia. Czekanie na mrozie czy deszczu przez długie godziny z pewnością przyjemne nie będzie, dlatego też warto i o ten aspekt dopytać się dokładnie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz